باربری امین بار
کلیه مناطق
تلفن تماس
77333202
شبانه روزی
خاور - کامیونت - نیسان
باربری
Arrow
Arrow
Slider
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

نکات مهم اثاث کشی در فصل زمستان

نکات مهم اثاث کشی در فصل زمستان

 

به دلیل این که کار اثاث کشی کاری سخت و طاقت فرسا ی است و اکثر مواقع در فصل بهار تا اواخر شهریور انجام می شود و به دلیل این که شرایط و آب و هوایی نسبت به فصل های دیگر خوب است و کار اثاث کشی را راحت می کند ولی اگر احیانا در زمستان قصد جابه جایی دارید باید به چند نکته توجه کنید که دچار صدمه و اثاث کشی تان راحتر پیش بره اول که برنامه ریزی داشته باشید روزی رو برای اثاث کشی انتخاب کنید که دمای هوا نسبتا بالا باشد قبل از اثاث کشی سیستم گرمایشی و پنجره های محل جدید را چک کنید اگر خرابی دارد زود آن را تعمیر کنید در هنگام بسته بندی وسایل تان را با حساسیت بیشتر بسته بندی کنید چون در ایام فصل زمستان معابر و خیابان ها دچار یخزدگی می شوند که امکان لیز خوردن کارگران است و اگر بار در دست داشتن با زمین برخورد داشت صدمه ای وارد نشود .

باربری امین بار در طول هفته و در هر روز از ساعت به طور شبانه روزی فعال می باشد و آماده ارئه خدمات حمل بار و اثاث کشی می باشد در باربری امین بار بسته بندی تمام منزل از کوچک ترین تا بزرگ ترین وسایل بسته بندی می شود و در بسته بندی  از لوازم حفاظتی روز دنیا مثل محافظ های استرچ و بابل رپ استفاده می شود که خسارت را به صفر می رساند .

امین بار | خاور | نیسان | بسته بندی

 • 14
  شهریور

  8 مرحله بسته بندی لوازم منزل

  8 مرحله بسته بندی لوازم منزل اغلب هر وقت نامی از اتوبار یا باربری تهران به زبان می آید و زمان اسباب کشی فرا می رسد مهمترین نکته ای که ذهن همه را مشغول می کند چگونگی بسته بندی وسایل و اثاثیه می باشد. این که بدانیم قبل از انجام جا به جایی چطور وسایل را بسته بندی کنیم نکته بسیار مهمی است. اگر ما بتوانیم در هنگام باربری یک بسته بندی استاندارد و مناسب داشته باشیم

  جزییات بیشتر
 • 14
  شهریور

  بسته بندی لباس در اسباب کشی

  بسته بندی لباس در اسباب کشی (packing clothes for moving) اهمیت زیادی برای کارکنان شرکتهای باربری تهران و همچنین مشتریان دارد. چرا که لباس ها نیز بخش مهمی از وسایل و لوازم در بسته بندی اثاثیه به حساب می آیند. معمولا بسته بندی لباس و پوشاک جزئی از خدمات باربری و اثاث کشی منزل و یا مراکزی مانند بوتیک ها و فروشگاه های لباس می باشد. 

  جزییات بیشتر
 • 14
  شهریور

  نحوه چیدن بار هنگام اسباب کشی

  یکی نکات چالش برانگیز هنگام اسباب کشی، نحوه چیدن اثاثیه در ماشین حمل بار است. در این زمان کلیه کارهای مربوط به بسته بندی وسایل منزل خود را انجام داده اید، با یک شرکت باربری در تهران – شرکت خدمات اسباب کشی هماهنگی های لازم را انجام داده اید، ماشین حمل بار مناسب را انتخاب کره اید و حالا زمان آن رسیده که اثاثیه و لوازم خود را در ماشین باربری بچینید.

  جزییات بیشتر
تماس با مدیریت