باربری امین بار
کلیه مناطق
تلفن تماس
77333202
شبانه روزی
خاور - کامیونت - نیسان
باربری
Arrow
Arrow
Slider
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

بسته بندی لوستر

بسته بندی لوستر

 

یکی از مهم ترین موارد در بسته بندی اثاث منزل بسته بندی لوستر است . که اگر اصولی نباشد دچار خسارت و شکستنگی به لوستر می شود . لوستر یکی از وسایل تزئینی و زیبا در خانه است که امروزه قیمت گرانی پیدا کرده است و در خانه وسایلی اسیب پذیر است و باید در بسته بندی لوستر باید دقت بالایی داشته باشید . برای بسته بندی لوستر می توانید امروزه از کارتن های مخصوص برای جا به جایی لوستر استفاده کنید که در هنگام اثاث کشی به لوستر صدمه ای وارد نشود . در هنگام انتخاب کارتن حتما متناسب با لوستر باشد و برای ضد ضربه کردن لوستر درجاهای که  لوستر به کارتن نزدیک تر است از فوم و یا از فیبر یونولیتی استفاده کنید . اگر لوستر شما قابل جدا شدن را دارد باز کنید کامل لوستر را جداد جدا بسته بندی کنید و وقتی جا به جایی صورت گرفت آن را سرهم کنید و نصب کنید .

 

باربری امین بار در طول هفته و در هر روز از ساعت به طور شبانه روزی فعال می باشد و آماده ارئه خدمات حمل بار و اثاث کشی می باشد در باربری امین بار بسته بندی تمام منزل از کوچک ترین تا بزرگ ترین وسایل بسته بندی می شود و در بسته بندی  از لوازم حفاظتی روز دنیا مثل محافظ های استرچ و بابل رپ استفاده می شود که خسارت را به صفر می رساند .

امین بار | خاور | نیسان | بسته بندی

 • 14
  شهریور

  8 مرحله بسته بندی لوازم منزل

  8 مرحله بسته بندی لوازم منزل اغلب هر وقت نامی از اتوبار یا باربری تهران به زبان می آید و زمان اسباب کشی فرا می رسد مهمترین نکته ای که ذهن همه را مشغول می کند چگونگی بسته بندی وسایل و اثاثیه می باشد. این که بدانیم قبل از انجام جا به جایی چطور وسایل را بسته بندی کنیم نکته بسیار مهمی است. اگر ما بتوانیم در هنگام باربری یک بسته بندی استاندارد و مناسب داشته باشیم

  جزییات بیشتر
 • 14
  شهریور

  بسته بندی لباس در اسباب کشی

  بسته بندی لباس در اسباب کشی (packing clothes for moving) اهمیت زیادی برای کارکنان شرکتهای باربری تهران و همچنین مشتریان دارد. چرا که لباس ها نیز بخش مهمی از وسایل و لوازم در بسته بندی اثاثیه به حساب می آیند. معمولا بسته بندی لباس و پوشاک جزئی از خدمات باربری و اثاث کشی منزل و یا مراکزی مانند بوتیک ها و فروشگاه های لباس می باشد. 

  جزییات بیشتر
 • 14
  شهریور

  نحوه چیدن بار هنگام اسباب کشی

  یکی نکات چالش برانگیز هنگام اسباب کشی، نحوه چیدن اثاثیه در ماشین حمل بار است. در این زمان کلیه کارهای مربوط به بسته بندی وسایل منزل خود را انجام داده اید، با یک شرکت باربری در تهران – شرکت خدمات اسباب کشی هماهنگی های لازم را انجام داده اید، ماشین حمل بار مناسب را انتخاب کره اید و حالا زمان آن رسیده که اثاثیه و لوازم خود را در ماشین باربری بچینید.

  جزییات بیشتر
تماس با مدیریت