باربری امین بار
کلیه مناطق
تلفن تماس
77333202
شبانه روزی
خاور - کامیونت - نیسان
باربری
Arrow
Arrow
Slider
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

نحوه بسته بندی تلویزیون

نحوه بسته بندی تلویزیون

 

در اثاث کشی یکی از نکات که بایسد به آن توجه خاص کرد حمل و نقل تلویزیون است که باید برایش یک راه حل پیدا کنید که در جا به جایی دچار صدمه نشود تلویزیون یکی از حساس ترین وسیله در خانه است که حساسیت بیشتری دارد در اثاث کشی باید حواستان جمع باشد که صدمه نخورد چون بایه ضربه خیلی کوچک ال ای دی ها موجود در تلویزیون بریزند عملا تلویزیون کار نمی کند و باید تعمیر و حتی در بعضی از اوقات تعویض شود . برای اینکه به این مشکل دچار نشوید باید در بسته بندی تلویزیون اول از نایلون حبابدار که دور تا دور چند لایه بسته بندی و محکم با چسب فیکس کنید اگر کارتن تلویزیون رو دارید داخل کارتن قرار دهید و از ضربه گیر ها در چهار گوشه تلویزیون استفاده کنید و اگر ندارید از پتو استفاده کنید و یک روز قبل از جا به جایی تلویزیون را به محل جدید با ماشین شخصی منتقل کنید . اگر در اثاث کشی با بقیه وسایل ها جا به جال شود خطر آسیب دیدن تلویزیون چند برابر می شود .

 

باربری امین بار در طول هفته و در هر روز از ساعت به طور شبانه روزی فعال می باشد و آماده ارئه خدمات حمل بار و اثاث کشی می باشد در باربری امین بار بسته بندی تمام منزل از کوچک ترین تا بزرگ ترین وسایل بسته بندی می شود و در بسته بندی  از لوازم حفاظتی روز دنیا مثل محافظ های استرچ و بابل رپ استفاده می شود که خسارت را به صفر می رساند .

امین بار | خاور | نیسان | بسته بندی

 • 14
  شهریور

  8 مرحله بسته بندی لوازم منزل

  8 مرحله بسته بندی لوازم منزل اغلب هر وقت نامی از اتوبار یا باربری تهران به زبان می آید و زمان اسباب کشی فرا می رسد مهمترین نکته ای که ذهن همه را مشغول می کند چگونگی بسته بندی وسایل و اثاثیه می باشد. این که بدانیم قبل از انجام جا به جایی چطور وسایل را بسته بندی کنیم نکته بسیار مهمی است. اگر ما بتوانیم در هنگام باربری یک بسته بندی استاندارد و مناسب داشته باشیم

  جزییات بیشتر
 • 14
  شهریور

  بسته بندی لباس در اسباب کشی

  بسته بندی لباس در اسباب کشی (packing clothes for moving) اهمیت زیادی برای کارکنان شرکتهای باربری تهران و همچنین مشتریان دارد. چرا که لباس ها نیز بخش مهمی از وسایل و لوازم در بسته بندی اثاثیه به حساب می آیند. معمولا بسته بندی لباس و پوشاک جزئی از خدمات باربری و اثاث کشی منزل و یا مراکزی مانند بوتیک ها و فروشگاه های لباس می باشد. 

  جزییات بیشتر
 • 14
  شهریور

  نحوه چیدن بار هنگام اسباب کشی

  یکی نکات چالش برانگیز هنگام اسباب کشی، نحوه چیدن اثاثیه در ماشین حمل بار است. در این زمان کلیه کارهای مربوط به بسته بندی وسایل منزل خود را انجام داده اید، با یک شرکت باربری در تهران – شرکت خدمات اسباب کشی هماهنگی های لازم را انجام داده اید، ماشین حمل بار مناسب را انتخاب کره اید و حالا زمان آن رسیده که اثاثیه و لوازم خود را در ماشین باربری بچینید.

  جزییات بیشتر
تماس با مدیریت