باربری امین بار
کلیه مناطق
تلفن تماس
77333202
شبانه روزی
خاور - کامیونت - نیسان
باربری
Arrow
Arrow
Slider
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

بستن قرارداد اسباب کشی

بستن قرارداد اسباب کشی

 

یکی از اشتباهات افراد این است که در اثاث کشی با افراد و با شرکت های غیر معتبر قرارداد جا به جایی می بندد که شاید این افراد کم تجربه و تازه کار باشند و یا کلاهبردار باشند و هیچ تجربه اثاث کشی را نداشته باشد و شما را با وعده های دروغین مثل ارزان ترین قیمت و از این قبیل جملات شما را در تله بیاندازند ولی شما در این هنگام هوشیار باشید و اولین چیزی برای تشخیص این افراد اول از همه چیز مجوز اتحادیه را بخواهید و سابقه کاری شان را چک کنید . این افراد با ارزان قیمت بودن خدماتشان به شما در حین اثاث کشی خیلی غیر حرفه ای برخورد می کنند که نه بسته بندی اصولی و استاندارد دارند این کار نه تنها اثاث کشی را آسان نمی کند برعکس کار شما را سخت تر می کند و به وسایل شما هم آسیب می رساند و مسئولیت عملکرد ستباه خود را بر عهده نمی گیرند .

 

باربری امین بار در طول هفته و در هر روز از ساعت به طور شبانه روزی فعال می باشد و آماده ارئه خدمات حمل بار و اثاث کشی می باشد در باربری امین بار بسته بندی تمام منزل از کوچک ترین تا بزرگ ترین وسایل بسته بندی می شود و در بسته بندی  از لوازم حفاظتی روز دنیا مثل محافظ های استرچ و بابل رپ استفاده می شود که خسارت را به صفر می رساند .

امین بار | خاور | نیسان | بسته بندی

 • 14
  شهریور

  8 مرحله بسته بندی لوازم منزل

  8 مرحله بسته بندی لوازم منزل اغلب هر وقت نامی از اتوبار یا باربری تهران به زبان می آید و زمان اسباب کشی فرا می رسد مهمترین نکته ای که ذهن همه را مشغول می کند چگونگی بسته بندی وسایل و اثاثیه می باشد. این که بدانیم قبل از انجام جا به جایی چطور وسایل را بسته بندی کنیم نکته بسیار مهمی است. اگر ما بتوانیم در هنگام باربری یک بسته بندی استاندارد و مناسب داشته باشیم

  جزییات بیشتر
 • 14
  شهریور

  بسته بندی لباس در اسباب کشی

  بسته بندی لباس در اسباب کشی (packing clothes for moving) اهمیت زیادی برای کارکنان شرکتهای باربری تهران و همچنین مشتریان دارد. چرا که لباس ها نیز بخش مهمی از وسایل و لوازم در بسته بندی اثاثیه به حساب می آیند. معمولا بسته بندی لباس و پوشاک جزئی از خدمات باربری و اثاث کشی منزل و یا مراکزی مانند بوتیک ها و فروشگاه های لباس می باشد. 

  جزییات بیشتر
 • 14
  شهریور

  نحوه چیدن بار هنگام اسباب کشی

  یکی نکات چالش برانگیز هنگام اسباب کشی، نحوه چیدن اثاثیه در ماشین حمل بار است. در این زمان کلیه کارهای مربوط به بسته بندی وسایل منزل خود را انجام داده اید، با یک شرکت باربری در تهران – شرکت خدمات اسباب کشی هماهنگی های لازم را انجام داده اید، ماشین حمل بار مناسب را انتخاب کره اید و حالا زمان آن رسیده که اثاثیه و لوازم خود را در ماشین باربری بچینید.

  جزییات بیشتر
تماس با مدیریت