باربری امین بار
کلیه مناطق
تلفن تماس
77333202
شبانه روزی
خاور - کامیونت - نیسان

باربری فلکه اول تهرانپارس

باربری فلکه اول تهرانپارس

اتوبار تهرانپارس

باربری فلکه اول تهرانپارس این باربری در محدوده محلات تهرانپارس فعال میباشد . این باربری در طول هفته به صورت شبانه‌روزی بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات حمل بار ، بسته بندی اثاثیه منزل با استفاده از کارتون های مخصوص بسته بندی ( لوازم منزل ، لباس ها ، لوازم آشپزخانه، کتابخانه ها ،تلویزیون ،یخچال ساید بای ساید، لوازم برقی ، رایانه ، لپ تاپ ،چاپگرها ،میزها، مبلمان ، کیف و کفش ، چینی آلات ، تابلوها و فرش گلدانها و لوازم گرانقیمتی ) شما استفاده می نماید. باربری فلکه اول تهرانپارس

با استفاده از کادر و نیروهای متخصص در زمینه حمل ونقل اثاثیه منزل تجربه خوشایندی از حمل و نقل اثاثیه و جهیزیه و دیگر لوازم اداری و سازمانی و کارخانجات برای شما ایجاد می کند . ما سعی می کنیم که رضایت شما مشتری را به دست آوریم و چون می خواهیم شما جزو مشتریان دائمی ما باشید و با افتخار جز باشگاه مشتریان حرفه ای و وی آی پی اتوبار تهرانپارس شوید ما سعی می‌کنیم در حمل اثاثیه شما حساسیت ویژه‌ای داشته باشیم تا خدای نکرده باعث خسارات مالی نشویم امروزه به دلیل تورم و گران شدن چند برابری هر یک از وسایل تزیینی برقی و پوششی البسه و غیره باید تیم بسته بندی و حمل و نقل کالا دقت و حساسیت را داشته باشند رانندگان باید حمل اثاثیه منزل باید بسیار مراقب باشند که دست انداز های موجود در خیابان ها و کوچه پس کوچه های محلات تهران را به آرامی رد کنند و کلیه لوازم و اثاثیه شما در بهترین حالت به مقصد برسد ما از بیمه حمل و نقل هم می‌توانیم جهت رفاه و آسایش شما استفاده نمایم البته این مورد باید به درخواست شما صورت بگیرد اگر اثاثیه شما باید بین شهری منتقل شود حتماً توصیه می کنیم از بیمه نامه معتبر دولتی بر حسب نرخ لوازم موجود در خودرو که اگر خدایی نکرده بین راه برای خودرو هر اتفاقی افتاد خسارت شما جبران شود تمام این موارد در جهت رضایت شما توسط باربری فلکه اول تهرانپارس صورت می‌گیرد.

 دانلود فایل pdf باربری فلکه اول تهرانپارس

 

باربری فلکه اول تهرانپارس باربری فلکه اول تهرانپارس به ارم باربری فلکه اول تهرانپارس به رسالت باربری فلکه اول تهرانپارس به سعادت آباد باربری فلکه اول تهرانپارس به جردن باربری فلکه اول تهرانپارس به امانیه
باربری فلکه اول تهرانپارس به طالقانی باربری فلکه اول تهرانپارس به کن باربری فلکه اول تهرانپارس به فرمانیه باربری فلکه اول تهرانپارس به زعفرانیه باربری فلکه اول تهرانپارس به پاکدشت باربری فلکه اول تهرانپارس به آرارات
باربری فلکه اول تهرانپارس به فاطمی باربری فلکه اول تهرانپارس به کوهک باربری فلکه اول تهرانپارس به ولیعصر باربری فلکه اول تهرانپارس به جوادیه  باربری فلکه اول تهرانپارس به تجریش باربری فلکه اول تهرانپارس به ونک
باربری فلکه اول تهرانپارس به نظام آباد باربری فلکه اول تهرانپارس به ستارخان باربری فلکه اول تهرانپارس به قدس باربری فلکه اول تهرانپارس به مرزداران باربری فلکه اول تهرانپارس به نارمک باربری فلکه اول تهرانپارس به هروی 

 

باربری فلکه اول تهرانپارس مفتخر است که به تمامی نقاط تهران آماده ارائه خدمات و سرویس به تهرانی های عزیز هستیم . اتوبار تهرانپارس که در محدوده تهرانپارس واقع است دارای کادری مجرب از کارگران از نظر فیزیک بدنی پر قدرت و متخصص هست که برای جا به جایی وسایل سنگین و اثاث منزل بسیار مناسب هستن که در هنگام جا به جایی و اثاث کشی شما را بدون خسارت و به مقصد می رسانند و شما یه حمل و نقل راحتی بدون استرس و نگرانی را تجربه می کنید .

دانلود فیلم باربری فلکه اول تهرانپارس

اتوبار تهرانپارس برای تخصصی کردن جا به جایی و اثاث کشی تیم خود را به 3 بخش تقسیم کرده که هم از نظر تخصص در یک سطح باشند و تکمیل کننده و مکمل هم در اثاث کشی باشند و با یک کار تیمی در اثاث کشی سرعت مورد نظر را داشته باشند . بخش اول این تیم کارگران باربری فلکه اول تهرانپارس می باشد که این بخش را تشکیل می دهند که از کارگران متخصص در امر جا به جایی و اثاث کشی تجربه داشته باشند پون اصلی ترین بخش در باربری ها محسوب می شوند و تاثیر گذار ترین در اتوبار ها محسوب می شوند . 

دانلود فایل word باربری فلکه اول تهرانپارس

در باربری فلکه اول تهرانپارس تمامی کارگران که مشغول به کار هستند همه افراد آموزش دیده اند که با وسایل های منزل و نوع حساسیت این وسیله ها آن ها را جا به جا کنند با کمترین ریسک و کمترین خسارت به اثاث منزل باشد که کارفرما استرس و ناراحتی بابت شکستن و یا آسیب وسایل خانه اش نداشته باشد و با خیال راحت ناظر انجام کارها باشند . 

دانلود فایل صوتی ویدیو باربری فلکه اول تهرانپارس

بعد از بخش اول که مهمترین بخش هر باربری ها است یکی از بخش های حساس کادر بسته بندی است که در باربری فلکه اول تهرانپارس از افراد متخصص در حوزه بسته بندی و آموزش دیده هستن که در باربری فعالیت می کنند ، در اتوبار تهرانپارس تمامی اثاث منزل شما از نظیر کوچک ترین وسایل تا بزرگترین که یخچال محسوب میشه بسته بندی میشه که در هنگام جا به جایی از خسارت های احتمالی جلوگیری می کند و یکی از مزیت های باربری فلکه اول تهرانپارس استفاده از نوین ترین روش ها بسته بندی اثاث منزل شماست که با تکنولوژی فوق حرفه ای انجام می شود که برای تمامی اثاث منزلتان از کارتن های مخصوص چند لایه ای مخصوص مورد استفاده قرار می گیرد که از خسارت و اتفاق های احتمالی جلوگیری کند و برای محافظت بیشتر از وسایل منزل شما ، ما در باربری فلکه اول تهرانپارس از برخی از محافظ ها نظیر از محافظ استرچ رپ و محافظ بابل رپ استفاده می کنیم که صدمه به اثاث منزلتان شما را به صفر می رساند که یکی از بهترین بسته بندی ها از نظیر کیفیت به حساب می آید .

 

امین بار | حمل بار به شهرستان ها

به یک مورد از اثاث کشی که هیچ کس اون رو رعایت نمی کنه ولی در حال برای خودش مهمه فاصله مبدا تا مقصد جا به جایی یا اثاث کشی هست که چند ساعت طول می کشه، از نظر زمانی که با برآورد ها ساعت و زمان صحیح بتوانید بهترین بسته بندی لوازم منزلتان یا بار تان را داشته باشید و طبق استاندار ها پیش برید . الان داخل ذهنتون این سوال پیش میاد که منظور از جمله قبلی چیه من این جمله کلیشه ای رو با یه مثال ساده و واضح به شما توضیح می دم . ( نکته بسته بندی مهم ترین کار در اثا کشی است منظور این است که بسته بندی رو بهبود ببخشیم که دچار خسارت نشید!!! )

در اثاث کشی یا جا به جایی اگر فاصله مبدا با مقصد در درون شهر باشد و به عنوان مثال 6 ساعت طول بکشد. باید بسته بندی اثاث منزلتان نسبتا محکم باشد چون در 6 ساعتی که در راه هستید از اتفاق های غیر منتظره پیش گیری کنید و مهم ترین بخش که در اثاث کشی بارچینی است است که در هنگام حرکت دچار مشکل نشود و باید به بار چینی خیلی توجه داشته باشید.

در حمل بار به شهرستان چون مسافت طولانی است و زمان بر است شما باید در هنگام بسته بندی لوازم منزلتان خیلی با حوصله و با سلیقه انجام بدید. که هیچ اتفاقی برای لوازم منزلتان نیافتد ، لوازم منزل برای هر خانه ای سرمایه محسوب می شود و باید از آن ها محفاظت کامل را داشته باشید . یه نکته مهم در بسته بندی که باید رعایت کنید کارتن است ، که کارتنی که استفاده می کنید ضخامت و محکمی لازم را دارا باشد که درهنگام جا به جایی دچار مشکل نشود مشکلاتی نظیر پاره شدن کارتن به دلیل این که وسایل های که در، داخل کارتن به نسبت انداره کارتن خیلی سنگین است ، کارتن دارای پارگی باشد که در هنگام بلند کردن به اصطلاح خودشو ول کنه که اگر وسیله شکتنی داخل باشه کاملا بشکند . یه نکته که مهم و حیاتی هستش این که حتما قبل از چیدن وسایل داخل کارتن ، کارتن رو چک کنید و یه تیکه ضبدری به ته کارتن بزنید که یک دفعه باز نشه و حادثه آفرین نباشه و در چینش وسیله ها در کارتن به این نکته توجه کنید که تمام وسایل ها مرتب در جای خود باشند یعنی فضای خالی بین شون نباشه  که در هنگام جا به جایی لق بزند که با برخورد به هم بشکنند ، اگر فضای خالی داشتند می تونید با فوم و یا پارچه فضا رو پر کنید .

برای لوازم حساس مثل : ظروف های کریستال ، ظروف های چینی از نایلون حبابدار استفاده کنید که هم از شکستی جلوگیری کند و خاصیت ضد ضربه را دارا باشد . بعد از بسته بندی کامل توجه داشته باشید که روی کارتن با ماژیک شکستنی بودن رو بنویسید که در جا به جایی و مخصوصا در بارچینی موقعیت مناسبی قرار بگیرند که در مسافت طولانی در جاده ها و پیچ ها دچار لغزش نشوند و کارتن ها بریزند در کابین ماشین که دچار شکستگی شوند .

باربری فلکه اول تهرانپارس آماده برای جا به جایی اثاث منزلتان یا بارتان را از تهران به دیگر شهرستان ها است که یک جا به جایی آسوده خاطر رو داشته باشید . برای جا به جایی به شهرستان ها در باربری فلکه اول تهرانپارس از دستگاه های حمل نقل مسقف استفاده می کنیم که بستگی به اثاث منزلتان ماشین مورد نظر را دارا است . اتوبار پاسداران دارای بیش از 90 دستگاه ها نظیر از کامیونت ها ، خاور، نیسان و وانت بار است که متناسب به بار شما انتخاب می شود که در کاهش هزینه نقش موثری را دارد .

 

 امین بار | حمل بار سبک با وانت بار

باربری فلکه اول تهرانپارس این امکان را ایجاد کرده که شما مشتریان برای جا به جایی بارهای کم حجم و کوچک که نیاز به وانت بار لازم هست فراهم کرده است که از جلوی هزینه های اضافی جلوگیری کند که این کاهش هزینه برای شما قابل توجه هستش . وقتی شما به عنوان مثال یک عدد یخچال می خرید نیاز به ماشین مناسبی برای جا به جایی دارید که مناسب ترین ماشین برای حمل و نقل نیسان بار یا وانت بار است که هم برای بار شما و هم قیمت مناسبی دارد. اگر شما از کامیونت استفاده کنید برای حمل و نقل به مراتب هزینه جا به جایی زیاد میشه که صرفه اقتصادی نداره .

شما می تونید فقط با یه تماس با شماره باربری فلکه اول تهرانپارس هر کجای تهران که باشید در کمترین زمان ماشین مورد نیازتون رودر مقصد حاضر برای جا به جایی حاضر است.

امین بار | خدمات شبانه روزی

در اتوبار تهرانپارس روز و شب معنایی ندارد شما می تونید هر ساعت از روز و هر روز از هفته نیاز به اثاث کشی و یا جا به جایی داشته باشید . باربری فلکه اول تهرانپارس آماده ارائه  سرویس به شما مشتریان عزیز هستیم شما می توانید در 24 ساعت از روز به پشتیبانی ما تماس بگیرید بعد از مشاوره ما در رابطه با اثاث کشی که دریافت کردید می تونید باربری مورد نظرتون رو انتخاب کنید .

باربری فلکه اول تهرانپارس با کادری مجرب شامل کادر کارگران کادر راننده ها در هر ساعت از شبانه روز آماده جا به جایی و اثاث کشی شما هستن که با خیالی راحت جا به جایی صورت بگیرد و خاطره ای خوشی از اتوبار تهرانپارس در ذهن شما جای بگذاریم .

امین بار | کارگر مجرب و حرفه ای

یکی ازسخت گیرانه ترین مرحله در شکل گیری باربری فلکه اول تهرانپارس انتخاب تیم حرفه ای کارگران بود چون کارگران هر باربری به عنوان اصلی ترین بخش در هر اتوبار است که برای پایدار بودن باربری در طول زمان کمک شایانی دارد . از نظر باربری فلکه اول تهرانپارس کارگر حرفه ای باید چند شاخص رودارا داشته باشه اولین مورد که در جای خود مهم است فرد دارای بدنی قوی و فیزیک بدنی ماسب داشته باشد چون در اثاث کشی و یا جا به جایی بار ها زور و قدرت کافی برای جا به جایی را دارا باشد و از لحاظ فیزیکی دچار کمر درد و برخی از گرفتگی ها نشود که در جا به جایی ایجاد می شود.

دومین مورد در باربری فلکه اول تهرانپارس این که فرد کار تیمی انجام دهد یعنی این که وقتی وارد گروه کارگران شد با گروه زود مچ بشه و خودش رو با گروه سازگار کنه ،که بتواند کار تیمی انجام بده و از تجربه دیگر کارگران قدیمی باربری استفاده کند و به آن ها عمل کند ، مورد سوم که حائز اهمیت است تعهد به کار فرد است که در هنگام کار به اصطلاح از زیر کار فرار نکنه و تا آخر هر جا به جایی گروه رو همراهی کنه و حرف شنوی داشته باشد.

تمام این موارد که ذکر شده است در باربری فلکه اول تهرانپارس اجرا و عمل می شود که تا شما مشتریان عزیز که به ما مراجعه می کنید این کابوس اثاث کشی که در ذهنتان هست را حل کنیم و با خیال راحت و آسوده شما شاهد جا به جایی اصولی اثاث منزلتان باشید و فقط شما نظاره گر این جا به جایی باشید .

باربری تهرانپارس

اتوبار تهرانپارس

نمایش بیشتر
نمایش کمتر
تماس با مدیریت